Qaynar xətt: (+99424)21-5-24-25 / (+99424) 21-5-25-42
11 mart 2025-ci il tarixdə Oğuz Rayon İcra Hakimiyyəti başçısı yanında Şuranın iclası keçirilmişdir
Şuranın gündəliyində duran 5 məsələ müzkirə olunmuşdur.
1. Oğuz rayonunda gənclər arasında Ümumilli Liderimiz Heydər Əliyev ideyalarına və Azərbaycan dövlətçiliyinə sədaqət hissinin aşılanması sahəsində aparılan işlərin vəziyyəti;
2. “Oğuz rayonunda 2024-ci ilin sosial-iqtisadi inkişafı və qarşıda duran vəzifələrə” dair Oğuz Rayon İcra Hakimiyyətinin şura layihənin müzakirəsi;
3. Oğuz rayonunda aparılan abadlıq və quruculuq işləri ilə əlaqədar daxili yollarda 2024-ci ildə görülmüş işlər, şəhərdaxili yolların asfaltlaşdırılması, kəndaxili, kəndlərarası yolların körpülərin qurulması,respublika əhəmiyyətli yolların mövcud vəziyyəti, təmiri və nəzərdə tutulmuş digər işlərin icrasının həyata keçirilməsi ;
4. 2024-ci ildə Oğuz rayonunda aparılan tikinti-quraşdırma, təmir və abadlaşdırma işləri;
5. Oğuz rayon İcra Hakimiyyətinin Başçısı tərəfindən 2024-cu ildə yerlərdə keçirilən səyyar qəbullarda əhali tərəfindən qaldırılmış problemlərin həlli istiqamətində görülmüş işlər.